Balustrady

Zajmujemy się wykonywaniem oraz montażem systemu balustrad ze stali nierdzewnej nie wymagających spawania. Naszym klientom zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę od dokonania pomiaru po realizację zlecenia. Oferujemy doradztwo w doborze balustrady a także profesjonalny montaż.

Szybkość i łatwość montażu
System balustrad i poręczy ze stali nierdzewnej składa się z kilkuset elementów, które można łączyć w dowolny sposób, eliminując typowe problemy związane z montażem takie jak: spawanie, polerowanie. Ponieważ jedynymi wykonywanymi czynnościami są skręcanie i klejenie, pozwala to na znaczne skrócenie czasu montażu.

Doskonały kształt i bezpieczeństwo
Wszystkie elementy balustrad wykonane są z wysokiej jakości odlewów ze stali nierdzewnej odpornej na działanie warunków atmosferycznych, dlatego też system ten nadaje się do wykorzystania do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Możliwe są różna obróbki powierzchni a także łączenia tych elementów z różnymi materiałami takimi jak: drewno, szkło, poliwęglan.

Galeria

Balustrady

stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl stolarka-otworowa.pl