PI 50 N

W systemie PI 50 N wykonywane są konstrukcje okien i witryn z izolacją termiczną, przeznaczone do zabudowy zewnętrznej zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak też w obiektach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. Możliwości techniczne tego systemu, w tym opcja wykonania okien otwieranych na zewnątrz sprawiają, że z powodzeniem może on być wykorzystywany w nowoczesnych konstrukcjach, w dowolnych konfiguracjach i układach, w tym również jako okna instalowane w systemach fasadowych. System PI 50 N zapewnia realizację wizji architektonicznej i pozwala nadać budynkowi indywidualnego charakteru, będąc jednocześnie trwałym i niezwykle efektywnym kosztowo rozwiązaniem.

System PI 50N bazuje na profilach aluminiowych z izolacją termiczną o głębokości zabudowy 50mm, które mogą zastać uzupełnione dowolnym wypełnieniem o grubości do 43mm.

TM 62

Właściwości okien wykonanych w systemie TM 62 pozwalają na realizację nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych w różnorodnych konfiguracjach i układach, w tym wykonanie i instalację okien w systemach fasadowych oraz konstrukcji z ukrytym skrzydłem. Stolarka wykonana w systemie TM 62 gwarantuje wykonanie elewacji budynków z uwzględnieniem wymagań w zakresie funkcjonalności, estetyki i trwałości, nadając budynkowi indywidualnego charakteru.

System TM 62 z izolacją termiczną wyposażony został w oryginalny system potrójnego uszczelnienia. Znaczna głębokość zabudowy - 62mm, umożliwia zastosowanie energooszczędnych pakietów szybowych lub innych wypełnień o grubości do 55mm. System służy do konstruowania okien i witryn do zabudowy zewnętrznej w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i w budynkach przemysłowych.

TM 62 HI

System TM 62 HI przeznaczony jest do konstruowania okien i witryn do zabudowy zewnętrznej w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych. Rozwiązania zrealizowane w systemie TM 62 HI charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i trwałością oraz walorami w zakresie energooszczędności. System TM 62 HI składa się z profili aluminiowych z izolacją termiczną w postaci wkładu poliuretanowego. Głębokość zabudowy 62mm pozwala na zastosowanie wypełnienia o grubości do 55mm, w tym energooszczędnych pakietów szybowych.

Stolarka wykonana w systemie TM 62 HI nadaje budynkowi indywidualnego charakteru, gdyż pozwala na realizację różnorodnych, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych w dowolnych konfiguracjach i układach, w tym także okien przeznaczonych do instalacji w systemach fasadowych oraz wykonanie konstrukcji z ukrytym skrzydłem.

TM 74

System TM 74 służy do konstruowania okien i witryn zabudów zewnętrznych o wysokich parametrach termoizolacji w budownictwie mieszkaniowym, a także w budynkach użyteczności publicznej i w obiektach przemysłowych.

System posiada unikalny system potrójnego uszczelnienia, dzięki któremu okna w nim wykonane zyskują korzystne parametry w zakresie izolacji termicznej. Profile okien, o głębokości zabudowy 74mm, pozwalają na zastosowanie energooszczędnych lub dźwiękoszczelnych wypełnień o grubości do 67mm. Dzięki temu stolarka spełnia oczekiwania inwestorów nie tylko w zakresie estetyki, trwałości i funkcjonalności, ale też komfortu.

Rozwiązania tworzone na bazie systemu TM 74 umożliwiają realizację śmiałych wizji architektonicznych. W systemie wykonać można konstrukcje okienne w przeróżnych konfiguracjach i układach. System TM 74 umożliwia także instalowanie okien w systemach fasadowych oraz wykonanie konstrukcji z ukrytym skrzydłem.

TM 77 HI

System TM 77HI to innowacyjne rozwiązanie do zabudowy zewnętrznej, pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów w zakresie izolacyjności cieplnej, akustycznej, ochrony przed wiatrem i wodą oraz bezpieczeństwa. Rozwiązanie posiada oryginalny system potrójnego uszczelnienia, na który składa się 2-komponentowe uszczelnianie centralne w profilu, wypełnienie powierzchni wewnętrznej profili w strefie mostka termicznego materiałami izolacyjnymi i potrójny układ uszczelek. Rozwiązania wykonane w tym systemie pozwalają oszczędzać energię, co przekłada się na odczuwalne zmniejszenie kosztów ogrzewania.

System dostarcza olbrzymich możliwości konstrukcyjnych, powalając na wykonanie przeszkleń w dowolnych konfiguracjach i układach, w tym również montaż okien w systemach fasadowych. Okna wykonane w systemie TM 77HI są wysoce funkcjonalnym i solidnym rozwiązaniem, umożliwiającym kształtowanie estetyki obiektu.